WYCIECZKA EGER – BUDAPESZT 4 – 6 czerwca 2015r.

22 kwietnia 2015

DZIEŃ 1         Kraków – Miszkolc – Eger

Śniadanie, wyjazd do MISZKOLCA TAPOLCY – kąpiel w basenach termalnych w grotach (2.300 HUF). Zwiedzanie EGERU – jednego z najładniejszych miast Węgier, leżącego 130 km od Budapesztu, który kojarzony jest z bohaterską obroną przeciw najazdom tureckim. zwiedzanie m.in.: Bazylika, Kościół Minorytów, będący najwyższym budynkiem w Egerze oraz Turecki Minaret. Przejazd do hotelu w Egerze, obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 2         Eger
Śniadanie. Wejście na Górę Zamkową zwiedzanie Twierdzy (1500HUF). Czas wolny (możliwość wyjazdu na baseny termalne – około 900 HUF). Przejazd do Doliny Pięknej Pani, która jest miejscem, gdzie składowane są najlepsze wina Egeru (dla chętnych kolacja w regionalnej winiarni zamiast obiadokolacji  w hotelu: 3 dania +  3 lampki wina + muzyka – 8 €). Powrót do hotelu. obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3         Eger – Budapeszt – Kraków

Śniadanie. Spotkanie ze stolicą Węgier. Spacer i zwiedzanie: Plac Bohaterów, Park Miejski, Zamek Vajdahunyad, Szechenyi Furdo, Dzielnica Ambasad, Opera, Bazylika św. Stefana (200 HUF), Parlament, Powrót w godzinach wieczornych.

CENA:    495 zł/osobę

DLA CZŁONKÓW ZNP :  395zł/osobę

Świadczenia zawarte w cenie:

Cena nie zawiera: